27 grudnia 2013

Bo świat należy do mnie i do nikogo innego czyli kłaniam się już roku 2013

To był dobry rok...jak każdy...bo przecież każdy rok musi mieć jakieś dobre chwile zatem nie mogę powiedzieć,że był chujowy. Rok przełomowy dla mnie prywatnie,odnajdywanie własnego JA, naprawa duszy,dojrzewanie do pewnych spraw,zamknięcie pewnych rozdziałów. Pod tym względem rok 2013 był naprawdę dobry dla mnie. Wymagać od siebie będę jeszcze więcej dlatego rok 2014 musi już być rokiem pt. "Jestem Bogiem"

Rok 2013 nie był szczególnym rokiem w dziedzinie "zmień swoje pociążowe zwisy" nie postaralam się, nie włożyłam w to dużo serca,olewałam, bimbałam sobie,ale bić się w pierś i przepraszać nie będę bo tak po prostu było i już. Urosło mi trochę mięcha, parę cm spadło z obwodu brzucha, wzmocniłam siłę i kondycję.
Jestem zwinniejsza,smuklejsza i tyle. 

Nie lubię zakładać sobie celów, nie lubię czuć rozczarowanie i gorycz,że jednak czegoś nie zrobiłam  dlatego pisanie ich a jeszcze wylewanie na bloga to nie u mnie takie numery, ale jednak jakaś lista została stworzona na tyłach nowego kalendarza który aniołek mi przyniósł, mam w sobie energię i siłę i chcę działać. Może teraz jako (jeszcze) 25 latka widzę,że realizowanie celów, marzeń i pragnień nie jest takie trudne,że po prostu trzeba chcieć. 

Wierzę, chcę i idę dalej....
A.

3 komentarze:

 1. I u mnie takie listy z postanowieniami się raczej nie sprawdzają. Kilka rzeczy zapiszę,ale bez określenia terminu ich realizacji,bo życie i tak przynosi to czego się nie spodziewamy. Mam jedynie nadzieję i wiem że rok 2014 będzie lepszym rokiem niż ten:)

  Trzymam za to kciuki i za Ciebie też:) Do boju:D

  OdpowiedzUsuń
 2. To fajnie,że 2013 był dla Ciebie dobry, oby 2014 był jeszcze lepszy. Jeśli będzie zdrowie, to i reszta się ułoży. Żyje się raz, mimo wszystko, chyba,że jesteś zwolenniczką reinkarnacji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brydzia bije od Ciebie dobrocią i spokojem...nie poznaje...:)
   dzięki i wzajemnie

   Usuń

Każdy komentarz jaki tu zostawiasz jest dla mnie bardzo cenny. To Ty pomagasz Tworzyć mi ten blog.
Dziękuje za wpis.

Get In Touch