20 marca 2014

Produkty warte uwagi - Sok jabłkowy firmy Klimkiewicz.

Ponieważ jestem mamą zwracam szczególną uwagę na to co podaje dziecku do jedzenia. Córka od maleńkości wychowywana była na wodzie niegazowanej, sokach do rozcieńczania z wodą, kompotach domowych.
Jakiś czas temu zobaczyłam u pewnej osoby w domu , od razu rzuciło mi się w oczy 100% SOKU. Spróbowałam. Był pyszny. Zaczęłam szperać w sieci informacji o producencie i oto co znalazłam:

O firmie: 

Od przeszło 50 lat nasze gospodarstwo specjalizuje się w produkcji smacznych i dorodnych owoców. Dzięki doświadczeniu, tradycji, nowoczesnym metodom produkcji i przechowywania owoców zapewniamy dostawy wysokiej jakości owoców przez cały rok. Jabłka produkowane są z udziałem metod biologicznych, przy zachowaniu surowych reguł Integrowanej Produkcji Owoców (IPO).Oznacza to, że nie zawierają szkodliwych substancji, są poddane kontroli państwowej, a ich walory potwierdzone są certyfikatem. Gospodarstwo wyposażone jest w nowoczesną chłodnię z kontrolowaną atmosferą. Jabłka i gruszki przechowywane są tam w atmosferze o bardzo niskiej zawartości tlenu. Powoduje to spowolnienie procesu dojrzewania, dzięki czemu możemy zaoferować owoce wysokiej jakości, jak prosto z drzewa, przez cały rok. Ciągły rozwój gospodarstwa, sadzenie nowych odmian oraz ciągłe podnoszenie jakości produkcji i obsługi klienta sprawia, że współpraca z naszym gospodarstwem na pewno będzie dla Państwa korzystna.Obecnie na powierzchni 180 ha produkujemy ok. 2500t owoców rocznie. Naszymi klientami są zarówno małe sklepy jak i platformy logistyczne oraz duże sieci handlowe (np. Billa).Gospodarstwo zostało laureatem w ramach X KRAJOWYCH DNI OGRODNIKA 2008 krajowego konkursu "WZOROWY OGRODNIK" w kategorii SADOWNICTWO

3 litry takiego soku w moim osiedlowym markecie kosztuje  10 zł. Myślę,że jest to w miarę dobra cena w stosunku do jakości. 
Rzadko pije soki ale jeżeli już mam smak to wybiorę zdecydowanie z tej firmy a mojej córce bardzo on smakuje. 


(wpis nie jest postem reklamowanym, to moja subiektywna opinia, uznałam,że warto napisać o czymś co jest dobre i smaczne)

10 komentarzy:

 1. Nigdy wcześniej ich nie widziałam ani o nich nie słyszałam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda naprawdę nieźle :). Nigdy nie zwróciłam na nie uwagi, bo w sklepie półkę z sokami omijam szerokim łukiem, ale na ten bym się skusiła :). Narobiłaś mi smaka na sok jabłkowy :D.

  OdpowiedzUsuń
 3. najlepsze są świeże soki,ale jeśli ktoś nie ma możliwości sam sobie wycisnąć, to ten sok jest wspaniały :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja akurat mam sokowirówkę ale koszt jabłek to 3zł, włączenie i umycie robota to też kasa, więc wygodneij mi iść i kupić taki wielki karton, popić przez 3 dni a potem na jakiś czas mieć spokój z jabłkami bo u mnie to tak okresowo są smaki na te owoce.

   Usuń
 4. Jak będę teraz w Pl to się im przyjrzę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie widziałam ich,ale jeśli trafię na takie to pomyślę:)

  OdpowiedzUsuń
 6. u nas też takie soki produkują cena 15 zł dobre są ale tak jak piszesz wyżej ten sam jest dobry raz w miesiącu częściej się przejada i jest go za dużo:) witaminki kontrolowane;)

  OdpowiedzUsuń
 7. U Nas nie ma takiego sklepu.. buuu a sok jabłkowy, prawdziwy jest jednym z moich ulubionych:)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jaki tu zostawiasz jest dla mnie bardzo cenny. To Ty pomagasz Tworzyć mi ten blog.
Dziękuje za wpis.

Get In Touch